Na vrcholu je klid

Klidná mysl je klíčem k vrcholovému výkonu
„Mentální síla je to, co dělá rozdíl mezi dobrým hráčem a skvělým hráčem.“
Michael Jordan
48
International clients
12+
years of experience
99%
success rate
1
mission
Viktor, dvojnásobný mistr ČR v plavaní
VUT Cavaliers Brno
Tomáš Vincour, hráč HC Kometa Brno, bývalý hráč NHL
Bára a Klára, vrcholové krasobruslařky

Cesta k vítězství:
Mentální trénink

S klientem pracuji na jeho vnitřním nastavení, které spočívá v přesvědčení o jeho schopnostech a umění je aplikovat v průběhu výkonu.  Mentální trénink vede k důvěře klienta v sebe sama a určuje rámec jeho vnitřního vítěze.

Během tréninku klient posiluje také svoji mentální odolnost, díky čemuž pak dokáže lépe pracovat s tlakem, stresem a nečekanými či negativními situacemi.

Spolupracuji individuálně s jednotlivci, stejně jako se sportovními týmy a kluby.

Na čem budeme spolupracovat

Sebedůvěra a motivace

Budu s vámi pracovat na posilování vaší sebedůvěry a vnitřní motivace. Nastavíte si svého vnitřního vítěze, který vám pomůže překonávat pochybnosti a posílí vaši víru v dosažení cílů.

Fokus a koncentrace

Vycvičíte se v udržení pozornosti, soustředění a stavu „flow“. Tyto aspekty jsou klíčovými prvky mentálního tréninku. Ovládnete schopnost eliminovat rozptýlení a udržovat fokus na důležitých úkolech.

Zvládání stresu a emocionální kontrola

Naučím vás techniky pro zvládání stresu a regulační strategie pro kontrolu emocí. To vám pomůže udržet klidnou a vyváženou mysl i v náročných momentech vašeho výkonu.

Vizuální a kognitivní imaginace

Naučíte se využívat vizualizace k vytváření mentálních obrazů svých cílů a úspěchů. Tento proces ve vás posílí pozitivní myšlení a zlepší schopnost se představit v úspěšné situaci, což v důsledku pozitivně ovlivní váš reálný výkon.

Sebereflexe

Během mentálního tréninku se naučíte pozorovat a hodnotit sebe sama. Naučíte se sledovat své myšlenky, emoce a reakce v různých situacích. Díky  sebepozorování snadno identifikujete negativní vzorce chování a transformujete je ve svůj prospěch.

Rutiny a rituály

Naučím vás vytvářet si pozitivní rutiny a rituály. Díky těmto mentálním kotvám získáte vnitřní stabilitu a potřebný klid. Optimalizujete tak svůj mentální stav ještě před samotným výkonem.

Psychologie výkonu a NLP

Unikátní propojení psychologie výkonu a neurolingvistického programování (NLP)  vytváří komplexní a účinný přístup k dosahování maximálního sportovního výkonu.

Psychologie výkonu se zaměřuje na posilování mentální odolnosti, sebedůvěry a motivace sportovce.

NLP, jakožto metoda pracující s jazykem, myšlením a chováním, přináší do sportovní psychologie nástroje pro transformaci negativních myšlenkových vzorců a podporu vytváření pozitivních mentálních modelů.

Tato synergická kombinace přístupů tvoří efektivní rámec pro dosahování optimálního mentálního stavu během vrcholového výkonu. Společně vytvoříme silné mentální strategie a programy, který reflektují specifické potřeby a konkrétní cíle každého z vás.
Tomáš Vincour, hráč HC Kometa Brno, bývalý hráč NHL

Máte otázky?

Nejlepší je, pokud se zeptáte napřímo.
Zde uvádím alespoň základní odpovědi na vaše nejčastější dotazy.

Vaše cesta k mistrovství
začíná zde

Domluvte si setkání nebo se ptejte na to,
co vás zajímá. Ozvu se vám zpět co nejdřív.

Zpráva byla odeslána! Ozveme se vám :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.