Pochvala je skvělá motivace

Schopnost ocenit je jedním z největších darů pro ty, kteří si to zaslouží

S Kubou jsem objevila neuvěřitelnou podporu. Bez obav mu mohu sdělit úplně všechno, protože pozorně poslouchá a skvěle mě naviguje směrem ke správným řešením. Jeho empatie a schopnost naslouchat jsou pro mě důležité a díky němu jsem našla správnou cestu k osobnímu růstu. Na Kubovi si nejvíc cením jeho nadhledu, který přináší do každé naší konverzace. Jeho schopnost uchopit širší perspektivu mi umožňuje vidět situace z nového úhlu a objevovat nečekané možnosti. Jeho přehledlnost v procesu koučování mi poskytuje jasný směr, což mi dává pocit jistoty a pokroku. Každé setkání s ním mě posouvá vpřed, ať už jde o pracovní výzvy nebo osobní rozvoj.

Kačka Tichá, podnikatelka, manažerka, digitální tvůrce

Měl jsem problém s některýma věcma v plavání. Něšlo mi je dělat správně a pokazil jsem kvůli tomu i pár závodů. Pak jsme si je začali s trenérem v duchu představovat a povídat si o nich. Jsou to různý pohyby a detaily toho, co v bazénu dělám. Většinou je to dobrá sranda. Trénujem taky abych se víc zklidnil a soustředil, což mi dřív moc nešlo. Zkouším to pak na tréninku a jde mi to mnohem líp. Jsem pak víc v klidu i na závodech, líp se mi plave a víc mě to baví.

Viktor, dvojnásobný mistr ČR v plavání

K Mental Training Institute, potažmo k Jakubovi jsem přišel jako slepý k houslím. Ale přišlo to v pravou chvíli. Navíc já jsem koučink nikdy moc neuznával. Se vším si poradím sám. Je to přece můj business. Na tom si sice trvám, ale s jeho podporou to šlo úplně jinak. Líp, rychleji, efektivněji. Postupem času jsme se navíc dostali k tématům, o kterých jsem vůbec netušil, jak limitují mě osobně a potažmo rozvoj mého podnikání. Od té doby spolupracujeme pravidelně.

Chci jen říct velký díky! Každý setkání bylo skvělý a posunulo mě o obrovskej krok vpřed. Bez tvý podpory, taktických rad a motivačního hulvátství bych se asi furt plácal v tom bordelu. Svým způsobem jsi mě vychytal z nejedné pasti a ukázal mi nový horizonty. Jsi má tajná zbraň! :D

David, manažer logistiky

Díky mentálním tréninkům jsem schopný předvádět mnohem stabilnější výkony. Dřív to bylo ode zdi ke zdi. Být schopen takhle pracovat už v juniorce, měl jsem myslím mnohem lepší výchozí pozici a možnosti. Dokážu teď líp pracovat se svou psychikou, nenechávám se tolik zviklat tlakem, který si na sebe paradoxně vytvářím já sám. To se pak pozitivně promítá do mýho výkonu jak v trénincích, tak v zápasech.

Tomáš, hráč Chance ligy

Jakube! Já si teď uvědomila, že se opravdu nekritizuju jako dřív a naskakuje mi tam, že jsem odvedla dobrou práci místo toho! To je úplně boží! Jsem z toho úplně vyřízená 😱😱😱😱🤣🤣🤣🤣🤣
Včera odpoledne jsem měla dvakrát takovou hlavu, jak kdyby mi ji někdo nafouknul a teď je to úplně jiný! No já jsem tomu moc nevěřila 😱🤪, ale je to pecka! 💥💥💥

Lucie, podnikatelka

Schopnost objevit uvnitř duše potenciál - to zas není až tak extra. Ale Jakub dokáže, že ten potenciál v sobě najdete sami. Umí vás k němu dovézt, aniž byste věděli, co hledáte. Dokáže pracovat s vaší myslí tak, že se začnete mít reálně rádi. Pochopila jsem to jednoho rána, když jsem se probudila s obrovským úsměvem na rtu a s vědomím, že já sama jsem pro sebe ten nejdůležitější člověk na světě. Hned jsem věděla, čí je to zásluha a Jakubovi ještě ten den zavolala.  Chtěla jsem s ním sdílet  tenhle úspěch v mém malém boji se sebou samou. A vždycky, když cítím, že to je potřeba, tak s ním proberu vše, co mě trápí.

Jana Hovorková, marketingová manažerka

Kontaktujte mně

Domluvte si setkání nebo se ptejte na to,
co vás zajímá. Ozvu se vám zpět co nejdřív.

Zpráva byla odeslána! Ozveme se vám :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.